ADV TOP
ADV LEFT

Tatarák*

Moderátor: Trixl

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 21:06
Makina píše:Ale mám kamarádku, která zbožňuje syrové maso! Při výrobě karbanátků vždycky padne jeden syrový.... :D :D

tatarák fakt můžu, ale karbanátkové mleté si syrové neumím představit pozřít
druhou stranou, chudokrevní lidé prý klidně baští i syrová játra, tělo si o to prostě samo řekne (babička to prý kdysi v Koruně viděla naživo), to bych ale taky nepozřel ...
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 21:18
Klarkas píše:Já jsem tě totiž chtěla veřejně vyloučit z BC-v jedné diskusi-nejdeš to v mé historii ;) Ale pokud máš svatozář, tak to mění situaci :D
Ale jsi fakt :-* A klidně to řekni manželce :D

no hezký, nejdříve poskytneš studijní materiál pro můj úvodní článek a pak takhle za uši ;)

svatozář chvilkama pohasíná, ale to je jenom nedokonalý smajlík :D
no a manželka samozřejmě ví co má doma, takže nebudu nosit dříví do lesa ;)

PS. hvězdičková prdelka je fakt dost dobrá :D
ještěže tu jsou lidé co takovou dikuzi nenechají zapadnout v zapomnění :D
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 14. leden 2010, 21:20
:grr:

Mám oči všude

:grr:
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Kamisek » čtvrtek 14. leden 2010, 21:32
Oakie píše:
Makina píše:Ale mám kamarádku, která zbožňuje syrové maso! Při výrobě karbanátků vždycky padne jeden syrový.... :D :D

tatarák fakt můžu, ale karbanátkové mleté si syrové neumím představit pozřít
druhou stranou, chudokrevní lidé prý klidně baští i syrová játra, tělo si o to prostě samo řekne (babička to prý kdysi v Koruně viděla naživo), to bych ale taky nepozřel ...

Já zase nemůžu překonat ten syrový žloutek, ale nedávno v Ambiente jsem dostala od od známého tatarák ochutnat - poprvé v životě a bylo to úúúžasnééé. Tam ale vejce možná nebylo... No raději jsem to neřešila a nechala se unášet výbornou chutí.

Oakie, kde na to bereš vejce? Normálně v obchodě? Nebojíš se salmonelozy, kampylobakteriozy? Ale jinak fakt lákávý! ;)
Kamisek
Žvatlalka
Žvatlalka

257 příspěvků
14. leden 2008
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 21:42
Kamisek píše:Oakie, kde na to bereš vejce? Normálně v obchodě? Nebojíš se salmonelozy, kampylobakteriozy? Ale jinak fakt lákávý! ;)

Normálně z obchodu a nějak na salmonelu apod. moc nemyslím. Syrová vejce, v různé podobě, konzumuji od mládí. Vám babička nedělala pomačkané borůvky s cukrem, zamíchané do bílkového sněhu? Anebo jen tak umíchaný žloutek s cukrem? Mňamka, huaha :)
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 14. leden 2010, 21:43
Oakie píše:
Kamisek píše:Oakie, kde na to bereš vejce? Normálně v obchodě? Nebojíš se salmonelozy, kampylobakteriozy? Ale jinak fakt lákávý! ;)

Normálně z obchodu a nějak na salmonelu apod. moc nemyslím. Syrová vejce, v různé podobě, konzumuji od mládí. Vám babička nedělala pomačkané borůvky s cukrem, zamíchané do bílkového sněhu? Anebo jen tak umíchaný žloutek s cukrem? Mňamka, huaha :)

nás babička zavírala do kurníku
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Příspěvekod Kamisek » čtvrtek 14. leden 2010, 21:51
Oakie píše:

Prý dělala a údajně jsme se dost oblizovali :)

Njn, tehdy se to neřešilo. Dnes mám na syrová vejce podstatně odlišný náhled.

Gehenna :D A jak to tam probíhalo?
Kamisek
Žvatlalka
Žvatlalka

257 příspěvků
14. leden 2008
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 21:52
Gehenna píše:nás babička zavírala do kurníku

A to bylo špatně anebo dobře? :)
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 21:56
Kamisek píše:Njn, tehdy se to neřešilo. Dnes mám na syrová vejce podstatně odlišný náhled.

Když já vlastně nikoho v okolí neznám, kdo by měl po syrových vejcích nějaké problémy, to spíš po kupovaných majonézových salátech, uzených makrelách atp. Možná jenom sladká nevědomost ...
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 14. leden 2010, 21:56
Dobře, šak je to na mě vidět, ne? :roll:

Já jsem se tam kamarádila s myší a klacíkem otevřela západku a šla vysvobodit ségru, tak to probíhalo... jsem hrdina již od dětství ;)
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 22:00
Gehenna píše:Dobře, šak je to na mě vidět, ne? :roll:

Já jsem se tam kamarádila s myší a klacíkem otevřela západku a šla vysvobodit ségru, tak to probíhalo... jsem hrdina již od dětství ;)

Ach jo, já tu naznačuji takový ten sympatický mužský šovinismus, že třeba jistí tvorové do kurníku patří, a ono se to úplně minulo účinkem ;)
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 14. leden 2010, 22:05
Oakie píše:
Gehenna píše:Dobře, šak je to na mě vidět, ne? :roll:

Ach jo, já tu naznačuji takový ten sympatický mužský šovinismus, že třeba jistí tvorové do kurníku patří, a ono se to úplně minulo účinkem ;)

Mně stačí ten podtext žaludu v nicku a jsem konsternována, taková nemravnost...
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Příspěvekod Oakie » čtvrtek 14. leden 2010, 22:14
No vidíš, to mě nenapadlo, že můj nick je až takhle vyhraněnej :)
Nj na serveru, kde OS znamená kde co jen ne Občanské Sdružení, se všechno vnímá tak nějak jinak :D
Oakie
Žvatlalka
Žvatlalka

169 příspěvků
13. prosinec 2009
Příspěvekod Gehenna » čtvrtek 14. leden 2010, 22:25
Klarkas píše:Gehen a já co je na něm divného a on ten žalud :hura: , už to mám :hura:

:D
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007