ADV TOP
ADV LEFT

Zrušení rod. příspěvku po nástupu do MŠ?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Hamina » úterý 23. leden 2007, 14:06
Sebasty - školka je teřba i při ZŠ Zemědělská, o té se moc neví, tak to zkus tam, jinak Jugoslávská, Na Sýpce, Černopolní,
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Linda 01/92, Barbora 08/01, Marie 05/05, Elisabeth 08/09
Hamina
Klevetnice
Klevetnice

3325 příspěvků
21. září 2006
Doma
Příspěvekod Sebasty » úterý 23. leden 2007, 14:58
Hami, zrovna na Jugoslávské mi řekli, že na 4 hod.ať zapomenu, že jsou malá (kapacitně) školička a tohle si nemohou dovolit. Takže tu jsem vyškrtla.
Pak Sýpka - pocitově dost hrozný (tmavé a staře a spoře zařízené třídy, nemají zahrádku, nic) nevím jaké jsou učitelky...tu jsem taky vyškrtla, navíc stejně hraniční podmínky jako přednostně starší děti, děti maminek co jdou pracovat apod.... Takže mi zbyla školka u nás na ulici - na Cacovické - velká zahrada, prima učitelky, super vybavení, kroužky....no uvidíme. Ostatní jsou pro nás hodně daleko..
ObrázekObrázek
Obrázek Obrázek[/url]
Sebasty
Diskutérka
Diskutérka

2593 příspěvků
05. říjen 2006
Příspěvekod Tery » úterý 23. leden 2007, 15:23
Sebasty, vidím, že bydlíš kousek od nás :wink:. V tvém okolí ti můžu doporučit i školku na Kohoutové http://www.mskohoutova.unas.cz/ (teda aspoň já z ní měla dobrý pocit). Nabízí hodně akcí pro děti (návštěvy kina, divadla...). Tam je i šance na umístění, teda v případě zmiňované 8hod. docházky. Budou přijímat 24 dětí. Tak dobře vyber, Tery
Obrázek
Tery
Pískle

15 příspěvků
05. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Sebasty » úterý 23. leden 2007, 15:50
Tery, děkuju za tip!! :wink: vypadá to dobře!

Zítra tam zkusím zavolat, jestli by mi ho mohli vzít už teď v březnu, z toho mám strach ...
ObrázekObrázek
Obrázek Obrázek[/url]
Sebasty
Diskutérka
Diskutérka

2593 příspěvků
05. říjen 2006
Příspěvekod Terka1 » úterý 23. leden 2007, 18:59
Ahoj,
chtěla bych od února nechávat dceru ve školce jen 4 hod (pracuji na zkrácený úvazek,takže to půjde) a pobírat do 4 let dítěte rodičovský příspěvek. Paní ředitelka mi ale odmítá podepisovat každý měsíc potvrzení pro sociálku :( prý by přišli o dotace...tak nevím, co s tím, volala jsem na sociálku a opravdu je to tak, že pokud je dítě přihlášené jako celodenní,ale fyzicky je tam jen 4 hod denně, máme nárok na rodičovský příspěvek. Jen paní ředitelka nevěří. co s tím? díky za rady..Tereza
Terka1
Pískle

51 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Aprilmouse » úterý 23. leden 2007, 19:40
Terka1 píše:Ahoj,
chtěla bych od února nechávat dceru ve školce jen 4 hod (pracuji na zkrácený úvazek,takže to půjde) a pobírat do 4 let dítěte rodičovský příspěvek. Paní ředitelka mi ale odmítá podepisovat každý měsíc potvrzení pro sociálku :( prý by přišli o dotace...tak nevím, co s tím, volala jsem na sociálku a opravdu je to tak, že pokud je dítě přihlášené jako celodenní,ale fyzicky je tam jen 4 hod denně, máme nárok na rodičovský příspěvek. Jen paní ředitelka nevěří. co s tím? díky za rady..Tereza

Požádat sociálku o oficiální vyjádření písemně a předložit řídě
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

13818 příspěvků
25. září 2006
Jaroměř