ADV TOP
ADV LEFT

DÁREK PRO TCHÝNI

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bára08 » pátek 21. listopad 2008, 13:37
Odstraněno administrátorem - neplacená reklama
Bára08
Pískle

3 příspěvků
13. listopad 2008
Příspěvekod Josefka » sobota 22. listopad 2008, 23:09
Ach jo, tak už je, baba, zase, bez práce. Takže jsem ji koupila knížku (měla hezký obal, nevím, očm to je ani kdo to napsal) ať si čte, když nebude mít teď co dělat. Ona dá víc na obal než obsah, tak myslím, že jsem vybrala dobře.
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Rutia » čtvrtek 19. listopad 2009, 17:09
Veru123 píše:Já se letos chystám darovat nějaké koření, dárkově balené, tchýně ráda vaří... kupuju tady, tak pro inspiraci

http://www.koreni.cz/eshop.php?cID=3
:hura: :hura: dekujuuuu, mam vyreseno, jesteze jsem nakoukla, kucharek mame v rodine nekolik 8-)
Rutia
Krafařka
Krafařka

907 příspěvků
14. červen 2007
Příspěvekod Monika » čtvrtek 19. listopad 2009, 17:58
Já nemám tak hroznou tchýni, i když jsme každá jiná, v podstatě je hodná. Ale s darama mám velký problém, není zvyklá používat něco nového, stačí jí všechno staré........ takže co. Problém. Osvědčilo se nám předplatné časopisu (Blesk pro ženy v jejím případě) Jinak cokoli jiného, přínosnějšího - ale ona je na bulvár. Nebo masáže. Ještě mě napadá jiná služba - kosmetiku by neuznala- nikdy tam nebyla, možná že pedikúra, protože jí zarůstají nehty, třeba by jí poradili, jak na to.....
A ještě se mrknu na vaše odkazy na zážitky - věci nemají smysl, to už vím dávno.
Monika
Krafařka
Krafařka

839 příspěvků
12. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Mamamila » čtvrtek 19. listopad 2009, 18:40
Ivig píše:Josefko - asi neporadím, ale plně Tě chápu... předloni jsme dali tchyni k vánocům dárek, který vloni dala jako dárek ona dalším, před našimi zraky...takže snad jen něco, co nevydrží dlouho... :D :? ;) ...jindy zase nezapomněla na nepřijemný komentář... co třeba skok padákem...

pokud mě něco napadne, napíšu... ;)

skok padakem ale bez padaku :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Michalkanavr » čtvrtek 19. listopad 2009, 20:05
Ahojky, moje tchýně je docela fajn, ale taky řešíme každoročně dárečky. Loni jsme koupili permanentku do solné jeskyně ( pochybuju, že tam alespoň 1x byla). Předloni dostala fotoalbum vnoučka - od jeho narození do ( tehdy) 1 roku + jsem ho nechala vyfotit u fotografa. Ale letos řeším....to koření vypadá dobře ;) ;) ;)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Michalkanavr
Pískle

69 příspěvků
16. červenec 2009
Napajedla
Příspěvekod Pajdule » čtvrtek 19. listopad 2009, 22:13
Ahoj, já si vždycky dávám velkou námahu vymyslet dárek, který by dotyčného opravdu potěšil. Je to přece jenom dárek, chci, aby měl obdarovaný radost. Ať je tchyně jaká je. Kdybych měla takovou, asi by to byl welness víkendový pobyt, nebo to divadlo, něco, co by si sama nedopřála, ale v jejím případě by pak určitě měla o čem povídat kamarádkám.
Moje tchyně je šíleně praktická, praktické dárky dává (hlavně elektrospotřebiče, brrr) a ráda je dostává. Snažila jsem se léta dávat jí osobní dárky (jezdí každoročně do lázní, tak aby tam mohla být vybavená kosmetikou, parfémem nebo kabelkou...). Vždycky pak básnila o tom, jak strašně potřebovala varnou konvici a od švagrové ji dostala (nenávidím slovo potřebovat ve vztahu k vánocům). Tak jsme jí dali předloni vchodové dveře, loni foťák, letos dostane domácí pekárnu :-)). Jen se modlím, abychom my od ní nerozbalili sušičku na ovoce :D, ona si říct nedá, že fakt elektroniku nechcem, že raději sůl do koupele a tak.
Pajdule
Treperenda
Treperenda

1169 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Vydra » čtvrtek 19. listopad 2009, 23:44
Josefka píše:Janě, nějakou potravinu. To je taky dobrý typ, to jsem ještě tchýni nedala. Kdyžtak půjdu ke stánkům, tak jistě bude něco vhodného pro ni. Ale zas nechci, aby to bylo na první pohled jasný, že moc lásky nás k výběru nevedlo. Hned to rozšíří popříbuzných a budem out :D

Mne zrovinka napadlo koření, to se snad hodí každému. Zde mají opravdu kvalitní a můžu jen doporučit. Já je mám naštěstí ve vsi, ale kamarádky z jiných měst si od nich objednávaly, dokonce prubly i platbu předem (levnější poštovné) a dobrý.
I ZA MRAKY POŘÁD SVÍTÍ SLUNÍČKO
Na vola nenarazíš, ten do tebe vrazí sám.
Vydra
Howgh
Howgh

8121 příspěvků
05. říjen 2007
Plzeň
Příspěvekod Verunka_berunka » čtvrtek 02. září 2010, 17:52
ja mam nastesti nejlepsi tchyni na svete...loni dostali s tchanem let balonem, tak premyslime, co dostanou leto a nic me nenapada...zatim
Verunka_berunka
Klábosilka
Klábosilka

402 příspěvků
19. srpen 2010
Žďár nad Sázavou
Příspěvekod Pavlička » čtvrtek 02. září 2010, 20:26
já bych jí dala pěknýho hada - nejlépe jedovatýho, škrtič by měl moc práce, takhle by kousnul... :hura:
Pavlička
Pískle

85 příspěvků
22. leden 2008
Praha
Příspěvekod Tina1 » čtvrtek 02. září 2010, 20:46
Mamamila píše:casovanou bombu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noooo to jsem chtrěla napsat Jáááááááááááá :grr: :grr:
Obrázek
Tina1
Klábosilka
Klábosilka

408 příspěvků
04. červenec 2007
kousilínek od hranice Prahy:-)
Příspěvekod Verunka_berunka » čtvrtek 02. září 2010, 20:59
holky me je vas uplne lito, kdyz to ctu...a jen tise nechapu...nastesti:)...ja s tchanem i tchyni par let bydlela,bez sebemensiho problemu...to vy byste byly zraly asi na vrazdu:-)
Verunka_berunka
Klábosilka
Klábosilka

402 příspěvků
19. srpen 2010
Žďár nad Sázavou
Příspěvekod Breberka » čtvrtek 02. září 2010, 22:00
... mě napadla hned rakev, ale to je nákladný dar, tak ta urna aspoň :D .

No nedávno byla povzávna manželem na mé narozeniny a přinesla velmi neosobní dárkový balíček (šla také do nového domu se podívat) a v něm kávu s příchutí rumu (jsem těhotná), zelený čaj a polské bonbóny. Vše dovršovala velká dřevěná cedulka s nápisem, že matka drží své dítě za ruku, ale když je dospělé, srdce je s ním stále semknuté - či co tam bylo. Pochopila jsem stížnost na to, že jsme málo v kontaktu a já jsem ji obrala o jejího milovaného syna (já megera nedělám nic jiného, než mu denně vymazávám její číslo z mobilu asi). Pro jistotu po měsíci přišla tato stížnost přes švagrovou jako vzkaz. Tak jí muž povinně zavolal, vyposlechl si nadávky na to, jak se jí nevěnujem a jak se máme dobře a ona špatně a zase jí volat nebude, protože jsem ho poslední 2 roky přestala nutit.

Nicméně mě potěšilo, že konečně vím, co jí dávat jako dárky: budeme si dávat vzkazy přes cedulky a docela se těším, jak se bude tvářit :D :D . Ještě je otázka, jestli zvládne pochopit podtext, ale myslím, že snad ano. Kávu s nějakou šílenou příchutí taky seženu a opravdu se tentokrát pobavím.
Takže když nevíte co, ty balíčky se dají vždycky nějak dát dohromady. I když někdo máte tchyni zlatou a chcete jí udělat radost... třeba.
Breberka
Klábosilka
Klábosilka

491 příspěvků
18. březen 2007
Příspěvekod Breberka » čtvrtek 02. září 2010, 22:04
.. ha ha ha, teď mě napadlo, že některé už starší si zakládají na vlastním místě na hřbitově... tak že by jste jí jako přispěli dopředu :D :D :D :D :D :D
Breberka
Klábosilka
Klábosilka

491 příspěvků
18. březen 2007