ADV TOP
ADV LEFT

Ten nej... největší vánoční opruz;-)

Moderátoři: Kacula, Dacanka

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » neděle 23. prosinec 2012, 16:32
Největší vánoční opruz je... vánoce samotné. :-|
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 23. prosinec 2012, 16:42
Inkognito píše:
Mirabelka píše:Nejvetsi opruz je nevyzadane prekvapeni... :-Z

mi volala mamka, nadšená, že pro mě má dárek.. ale že ví že já na tohle nejsem a že ví že ani z provedení nebudu nadšená, že už ale domluvila že to můžu přijít vyměnit..

proč to kupuje teda ?? :-Z

Třeba proto, že doufá, že se přece jenom trefila a že ti snad udělá radost. Taky mám něco podobného v nejbližší rodině (proto zaškrtávám inkognito). Dotyčná osoba vždycky všechno, co nabízí, shodí (jí připravené jídlo - i když je přitom moc dobré, dárky - i když s tím musela mít shánění, cokoli), ale uvnitř asi čeká, že jí to bude pochváleno. Možná je to předběžná obrana před zklamáním... raději to podá takhle, aby pak mohla "s nadhledem" přijmout, že se (zase?) netrefila.
Jak moc se mi to příčí, čím dál víc to začínám chápat a rozumět tomu.

Inko, zkus jí udělat radost svou radostí... netušíš jak moc se tohle počítá.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 23. prosinec 2012, 17:00
Inkognito píše:Třeba proto, že doufá, že se přece jenom trefila a že ti snad udělá radost. Taky mám něco podobného v nejbližší rodině (proto zaškrtávám inkognito). Dotyčná osoba vždycky všechno, co nabízí, shodí (jí připravené jídlo - i když je přitom moc dobré, dárky - i když s tím musela mít shánění, cokoli), ale uvnitř asi čeká, že jí to bude pochváleno. Možná je to předběžná obrana před zklamáním... raději to podá takhle, aby pak mohla "s nadhledem" přijmout, že se (zase?) netrefila.
Jak moc se mi to příčí, čím dál víc to začínám chápat a rozumět tomu.

Inko, zkus jí udělat radost svou radostí... netušíš jak moc se tohle počítá.

Ví že se neumím přetvařovat.

Ví jak STRAŠNĚ MOC se nás dotkla když jsme jí kdysi koupili z prvních peněz svetr a dali jí ho se segrušou pod stromeček.. taky měla radost.. a juchala a achala.. aby se pak začala smát a řekla nám že to ví, protože jí to řekla prodavačka že jsme jí ho koupili. Proč to neřekla narovinu nebo nebyla teda ticho ??? :roll:

Ví že i kdyby to byl pracholap a bylo by to sebevíc hnusné, řeknu děkuji, neřeknu že je to k ničemu a ošklivé, ale taky neřeknu že je to hezký. A že to v žádným případě nepůjdu vyměnit, přestože je to k ničemu, protože to je od ní. Zavřu to do skříně a bude.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Elsa » středa 11. prosinec 2013, 11:02
Že by druhé kolo? Přemýšlím o tom, že se snad dá všechno, snad jen letost začala tchýně hořekovat, že nebude mít nic pod stromkem, jestli jí nemůžeme poslat dárky poštou :palma: . Tak jí pořád říkám, ať klidně přijedou, jako my se na druhý konec republiky nepoženeme, ale co jí brání, to fakt nevím :palma: . Vždycky jsem říkala, že si dárky dávám s tím, s kým se uvidím, oni zavedli režim, že přijedou v listopadu nebo v prosinci (a přivezou krabici pro nás), pak až na jaře. Tak nějak když někomu něco dávám, tak chci být u toho, až to rozbalí, je to divný :? ?

Posíláte si dárky poštou :roll: ?
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2851 příspěvků
16. září 2009
Praha
Příspěvekod Maty » středa 11. prosinec 2013, 11:13
To je krásný, díky za obnovení, taky jsem na ní už zapomněla, ale jak se hodí!!!

Pro mě je letos největší opruz, že si zaboha nemůžu vzpomenout, jak jsem loni dělala ten bramborový salát, který celá široká daleká rodina chválila. A to máme letos rodiče na Štědrý večer u nás, takže by se doooooooooost hodil!!!!

A nevím a nevím a nevím! :-Z Asi to udělám zase stejně jako loni, "přiměřeně" 8-)
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10396 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Inkognito » středa 11. prosinec 2013, 14:53
zkoušky 16-18.12. asi 200km od domova
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Culinka » středa 11. prosinec 2013, 15:20
Missorka píše:
Elsa píše:Že by druhé kolo? Přemýšlím o tom, že se snad dá všechno, snad jen letost začala tchýně hořekovat, že nebude mít nic pod stromkem, jestli jí nemůžeme poslat dárky poštou :palma: . Tak jí pořád říkám, ať klidně přijedou, jako my se na druhý konec republiky nepoženeme, ale co jí brání, to fakt nevím :palma: . Vždycky jsem říkala, že si dárky dávám s tím, s kým se uvidím, oni zavedli režim, že přijedou v listopadu nebo v prosinci (a přivezou krabici pro nás), pak až na jaře. Tak nějak když někomu něco dávám, tak chci být u toho, až to rozbalí, je to divný :? ?

Posíláte si dárky poštou :roll: ?

Do ciziny bych i poslala, jinak ne :-)

Když ještě žila moje babička s dědou, dělali jsme to tak, oni nám předali krabici a my jim taky, každý si to pod stromečkem rozbalil a pak jsme si většinou na Štědrý den volali. Bylo by to divné, kdyby pod tím svým stromečkem nic neměli. Ale poštou jsem posílala jen jednou, když jsem prošvihla termín osobního předávání, dárek byl hotov později. Já bych poslala, ať má na štědrý den radost. Mně zas přišlo divné to posílat přímo jim, tak jsem to poslala na sestřenku a ona jim to pod stromek přidala :D Kéž bych ještě teď mohla posílat, stýská se mi :erik:
Culinka
Krafařka
Krafařka

902 příspěvků
19. září 2008
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Pon » středa 11. prosinec 2013, 17:42
Zadny vanocni opruz nemam, protoze se pozvu i s hadama ke tchyni, ktera bude mit zase 100 procentne uklizeno, navareno, slavnostne vyzdobeno. Zaclo to jako "aby babicka nebyla sama, deti jsou stejne maly a je jim fuk kde jsou" ale ted uz jsou vetsi a ja tomu nenapadne zacinam rikat tradice a doufam ze to v ostatnich zakoreni a ani je nenapadne mi tu pohodu nekdy zrusit. :D :D
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Karoli » čtvrtek 12. prosinec 2013, 14:11
Zlomený zápěstí s termínem sundání sádry (doufám a modlim se) 20.12. Nemám napečeno ani uklizeno a sere mi to. Chci to tu mít pěkný a voňavý :-/
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2110 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 12. prosinec 2013, 14:26
vopruz je 1. vianocny sviatok. ked polka mesta je pozvana nasou babi, pre kazdeho ma darek, cele detsvo nas nutili byt "jeziskami" a hladat pod stromcekom a podavat kazdemu darcek(teraz to chce po mojich detoch). a chce aby sme prisli na obed na kacku a potom boli este do vecera na rozdavanie darkov, dobrych 6h vcelku. a ja to proste neznasam neznasam neznasam... jenomze babi mam rada

a najviac ma stve ze ta moja rodina nechape ze o com vianoce su a pride im normalne ze je to honicka od jedneho stromu k druhemu
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Kasia » čtvrtek 12. prosinec 2013, 14:49
Byt v nemocnici od 25.11. na operaci. Plan byl tak na 11dnu. Zacinam 3. tyden. Ve vsech trech operovanych mistech se vyskytly komplikace, abscesy, spatne se to hoji. Kdyz uz mi bylo super a mela jsem vykroceno domu, kontrolni CT ukazalo zanet. Mam za sebou dalsi operaci. Pri cisteni zanetu nasli dalsi dve zaludnosti a jsem zase cela rozrezana a na zacatku leceni a na konci se silami.

Deti jsem nevidela 2,5 tydne (5 let a 2,5 roku). Jsem na dne. Mam tablet, ale oni pomalu nechteji jit ke skypu. A kdyz uz, stejne cely rozhovor brecim). Chybi mi. Prvnich 14 dnu byli vsichni doma nemocni, tak tu nikdo nesmel (deti maji stejne zakaz na oddeleni). Dalsi tyden byl manzel sluzebne pryc. Dnes konecne prijde.

Myslim, ze tak apatickou a vecne ubrecenou pacientku uz tu dlouho nemeli.

Ke stesti by mi stacilo byt uz bez komplikaci, zdrava a s rodinou doma.

Tohle asi spis patri do zpovednice, ze?
Kasia
Howgh
Howgh

5918 příspěvků
21. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Wingec » čtvrtek 12. prosinec 2013, 15:20
Kasia píše:Byt v nemocnici od 25.11. na operaci. Plan byl tak na 11dnu. Zacinam 3. tyden. Ve vsech trech operovanych mistech se vyskytly komplikace, abscesy, spatne se to hoji. Kdyz uz mi bylo super a mela jsem vykroceno domu, kontrolni CT ukazalo zanet. Mam za sebou dalsi operaci. Pri cisteni zanetu nasli dalsi dve zaludnosti a jsem zase cela rozrezana a na zacatku leceni a na konci se silami.

Deti jsem nevidela 2,5 tydne (5 let a 2,5 roku). Jsem na dne. Mam tablet, ale oni pomalu nechteji jit ke skypu. A kdyz uz, stejne cely rozhovor brecim). Chybi mi. Prvnich 14 dnu byli vsichni doma nemocni, tak tu nikdo nesmel (deti maji stejne zakaz na oddeleni). Dalsi tyden byl manzel sluzebne pryc. Dnes konecne prijde.

Myslim, ze tak apatickou a vecne ubrecenou pacientku uz tu dlouho nemeli.

Ke stesti by mi stacilo byt uz bez komplikaci, zdrava a s rodinou doma.

Tohle asi spis patri do zpovednice, ze?

Kasio,
to mě moc mrzí,že se to tak zkomplikovalo :(
vydrž,bude zas dobře,i když vím,že taková slova spíš člověka v tvé situaci popudí
fakt s tebou cítím a moc na tebe myslím a držím palce :erik: :erik: :erik:
Wingec
Howgh
Howgh

9774 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Linka » čtvrtek 12. prosinec 2013, 15:31
Kasio, netuším, jak moc je to těžké, tak aspoň :erik: :erik: :erik: :erik: :erik:
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Josefka » čtvrtek 12. prosinec 2013, 20:30
Kasio, co mi to tu kazíš tvrdou realitou? Dobře, máš pravdu a vyhlašuji tvoje trápení za největší opruz ;-) Ale za trest ti pošlu do "tvojí diskuze" nejméně tisícovku vtipů, ať se ti zahltí buffer. Holka, hlavu vzhůru, to klapne. Já to četla a opravdu ti asi není do smíchu...King-kong bylinky znáš?
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Inkognito » neděle 15. prosinec 2013, 15:18
kasi :erik: :erik: :erik:

co napíšu já je směšné, a je to vlastně radost, ale mám už fakt dost...

včera - zadat 149 zásilek do cpost.cz k odeslání v pondělí
dnes - zabalit 149 ks kytar k odeslání zákazníkům, v pondělí to musí odejít
v pondělí - zabalit a zadat 30 ks kytar
v úterý - zabalit a zadat 40 ks kytar
ve středu - zabalit a zadat 90 ks kytar
ve čtvrtek - zabalit a zadat 40 ks kytar, mám to dostat.

v pátek nákup na víkend, protože v neděly se pozvali babičky a dědečkové na oběd, jako by toho bylo mezi Svátky málo. Ještě nás potřebují zčeknout před ježíškem. Mám umytý okna a včera jsem ještě uklidila, ale neodhaduju, jestli příští sobutu budu schopná čehokoli, natož se připravovat na takovou návštěvu.

že máme muž i já ramena jak herkules asi už ani moc psát nemusím.

nemáme letos vůbec žádné hlídání, děti to "tráví" s námi, do toho dělání úkolů do školy, tvoření, aby děti měly ten pocit, že je advent (já ho teda fakt nemám).

Marodím se štítnou žlázou a jsem strašně, strašně unavená. Velké předvánoční sousto.

Opět se vracím k tobě Kasio. Od teď na tebe moc myslím. Sil nemám moc, ani když si udělam kafe, ale snad můžu přes sebe nějaké poslat i k tobě, tak vysílámmmm!!!

já raději inkognito, vím, kdo čte taky a v tuhle chvíli potřebuju opravdu nejmíň, aby mi ten někdo ještě víc záviděl
Inkognito Inkognito