ADV TOP
ADV LEFT

29.11 ADVENTNÍ VENCE - - DOBROAKCE U KRALUP

Moderátor: Lucka73

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Katchen » čtvrtek 27. listopad 2014, 19:09
Rýma nevadí. Dovezu masový štrůdl. Kafe piju jakékoli. :holka:
Katchen
Howgh
Howgh

5193 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Zdenicek » pátek 28. listopad 2014, 07:49
tak ja bych se rada svezla, jestli se ti vejdem i s jednim ditetem - bydlime v Modranech, na zbraslav dojedu
udelam nejakou buchtu, ktera se da posklada do krabicky - pernik apod.
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 08:12
tak snad mam všechno - ješte živé kafe - nejezdí ted mamka, tak tu nemam, ona pijketurka, já si od ježuvcha přeju fenčpres, ale zatim :palma: ,
čaje tu sjou.
jídlo do improvizujem, budu delta rodině brguláš a mam tu kuskus, mužu udelta s mrkvi , máme moc rádi, ale paleo tu mam jen vajíčka ;-) .
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Johanka83 » pátek 28. listopad 2014, 08:55
Asi nebudu mít hlídání. :( Muž je na školení v Německu. A děda, který slíbil hlídání se bojí, neb je v inkubacni době. Babičce totiž včera potvrdili pertusi. :palma: Čtyřletá by to snad dala, ale s 18m je to asi blbe, co? :(
Johanka83
Diskutérka
Diskutérka

2205 příspěvků
16. březen 2009
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 12:03
Johanka83 píše:Asi nebudu mít hlídání. :( Muž je na školení v Německu. A děda, který slíbil hlídání se bojí, neb je v inkubacni době. Babičce totiž včera potvrdili pertusi. :palma: Čtyřletá by to snad dala, ale s 18m je to asi blbe, co? :(

jako přežuje u nás i batole, ale je potřeba hlídat, nemam tu volne stojící porcelán, ale už to tu neni blbuvzdorne ošetřeno pro deti. jsu tu dvoje schody a nejdou zamknout, nejsou zajištená šuplata, v pracovne mam nužky, špendlíky ..... nemáme hračky.
je to spíš o tvé pohodě, "chuvičky"nemam - moje deti zdrhaj nebo se budou tvářit, že ve svých pokojích spí zimním spánkem, muž prchá se synem na turnaj :palma:
mužu detem tak pustit televizi a dát pastelky.
loni tu byly i mrnavé deti, ale to se ješte kubík byl ochoten angažovat, letos je to jen na jejich matkách, já už nemam ten správný postřech :palma:

necham to na tobe.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Cance » pátek 28. listopad 2014, 18:03
Ahoj, stále mam v planu dorazit a sama a uz se hrozne tesim.

A ptz travim vikend u rodicu, s dovolenim moji drahe maminky privezu pulku vanocky na dotvoreni atmosfery. Co dalšího uvidim zítra v obchode. ;-)
Cance
Klevetnice
Klevetnice

3667 příspěvků
09. červen 2011
severní Čechy
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 18:13
Cance píše:Ahoj, stále mam v planu dorazit a sama a uz se hrozne tesim.

A ptz travim vikend u rodicu, s dovolenim moji drahe maminky privezu pulku vanocky na dotvoreni atmosfery. Co dalšího uvidim zítra v obchode. ;-)

sama jo ? ty se máš, ale mužeš johance přiblížit uskalí naší domácnosti , já je fakt nevnímam, jen naši domácnost nepovažuju pro matky s detma za komfortní, ale pokud se pamatuju tys loni byla v plné sesatve a přežily ne ? ;-)

ale budu ráda když dorazí všichni .o))
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Katchen » pátek 28. listopad 2014, 18:42
Tak slané štrůdly jsou v troubě a pícháky na svíčky mám. Vzala jsem i těch 12 pro tebe, Zdeni. Byly teda dražší - 10 Kč/ks, tak snad najdou odběr. Dekorací jsem nakoupila zhruba v ceně hotového adventního věnce - ty trhy, to vám je děsná past! :palma:

Pojedu tím vlakem, kdyžtak bych se s někým svezla zpátky, bude-li místo. Ale není to nijak súrné, vlak jede i zpět. Těším se.
Katchen
Howgh
Howgh

5193 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 21:05
koukam že hlady nebudem :o). me stávkuje ruka tak už mam 4h ortezu ( mam ji na 3m na noc a tebnto týden jsem ruku po 4m skoro normálně používala), takže ráno budu ok, ale ted bych musela buchtu pect pomocí muže a to mu nemužu udelat už mi se synem škrábali brambory na guláš. :mrgreen:
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Zdenicek » pátek 28. listopad 2014, 21:08
mam plech perniku
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 21:15
jste užasné, já mam vetve :mrgreen:
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Petulka74 » pátek 28. listopad 2014, 22:36
Tak jsem udělala sýrovo-česnekovou roládu a pokud nezapomenu, vezmu z mrazáku náš mošt :).

Jen mám Kory ještě nesouvisející dotaz, kde se dá parkovat v Kralupech, nejlépe poblíž mostu T.G.Masaryka? Vlaky k vám k vlakům z Kladna nějak nenavazují, tak možná pojedeme autem, ale chtěla bych se zastavit u řeky. Díky.
Petulka74
Drbna
Drbna

4963 příspěvků
24. září 2006
Kladno
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 22:54
Petulka74 píše:Tak jsem udělala sýrovo-česnekovou roládu a pokud nezapomenu, vezmu z mrazáku náš mošt :).

Jen mám Kory ještě nesouvisející dotaz, kde se dá parkovat v Kralupech, nejlépe poblíž mostu T.G.Masaryka? Vlaky k vám k vlakům z Kladna nějak nenavazují, tak možná pojedeme autem, ale chtěla bych se zastavit u řeky. Díky.

na procházku ? podlee me se dá zastavit na obou stranách v sidlišti u řeky,
na hcvíli určite v ulici J holuba, si nepamatuju zda je tam zákaz,a le dycky tam nekdo stojí a v tech kolmo k řece to jde určitě.

ale my tam jezdíme na kole, tak si nevybavuju jednosměrky.

https://maps.google.cz/maps?client=oper ... sic&dg=brw

nebo jetsli potřebujeěš i hřiěště pro deti tak z druhé strany řeky ....v ulici u cukrovaru, před tim panelákem u potoka je docela hezké detské hřiště.

jinak pokud ti jde jen o procházku k řece tak u nás je moc hezkej příhradovej most u elektrárny v zaragotské, nebo pod zámkem je marina nelahozeves tam edá dojet až k nim a je tam přístaviště, ale výhled jsou asi nejhezší z toho mostu.
Kory
Howgh
Howgh

6788 příspěvků
17. listopad 2009
Příspěvekod Petulka74 » pátek 28. listopad 2014, 22:59
Díky, my tam právě nikdy autem nebyli, vždy jen vlakem :) a pak do Nelahozevsi pěšky - na zámek. Až k vám už je to pro naši A. daleko, si myslím...
Petulka74
Drbna
Drbna

4963 příspěvků
24. září 2006
Kladno
Příspěvekod Kory » pátek 28. listopad 2014, 23:21
petulko neni to tak adeleko, ale celkem asi 6km od mostu,
Naposledy upravil Kory dne 29. listopad 2014, 19:58, celkově upraveno 1
Kory
Howgh
Howgh