ADV TOP
ADV LEFT

Opravdu lehký a levný golfky II

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Linda04 » úterý 12. srpen 2008, 21:00
Ahojte. Prosím prosím o radu. Sháním lehké a levné golfky víceméně pouze na cestování. Do kufru mini autíčka a dvakrát za rok na šílenou cestu vlakem s 5 přestupy. Můžete mi poradit, co koupit? Mám TFK Buggster, ale zbytečně si ho ničím a je mi ho líto. Mockrát děkuji za tipy. Linda

Zařazeno
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Linda04
Treperenda
Treperenda

1408 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Tariska » úterý 12. srpen 2008, 21:06
Já jsem na takovéhle občasné ježdění koupila golfky Brevi B - light. Jsou lehounké - mají necelých pět kilo, pláštěnku, boudičku, pětibodové pásy a dají se trošinku polohovat. Celkově jsem s nimi moc spokojená :) Celý červenec jsme s nimi jezdili na chalupě a vydržely i cestu v lese :) Jen nevím, jestli Ti ta cena 1 980, Kč přijde velmi levná ;)
Obrázek
Tariska
Žvatlalka
Žvatlalka

295 příspěvků
16. únor 2007
Praha 9
Příspěvekod Tariska » úterý 12. srpen 2008, 21:10
a odkaz pro představu:
http://www.aaababy.cz/kocarky-golfove-hole-brevi-b-light-cervene-p-1611.html
v tomhle obchodě je mají dražší, ale já je kupovala za 1 980, Kč.
Obrázek
Tariska
Žvatlalka
Žvatlalka

295 příspěvků
16. únor 2007
Praha 9
Příspěvekod Linda04 » úterý 12. srpen 2008, 21:17
Tarisko, já už jsem se někde na odkaz taky dívala. Ale nechtěla jsem kupovat zajíce v pytli. No hodně levná cena to sice není, ale taky žádná hrůza. Děkuji za tip.
Skládají se dobře?
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Linda04
Treperenda
Treperenda

1408 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Papu » úterý 12. srpen 2008, 21:36
Máme neonato Mateo, díky diskusím na bc a spokojenost :hura:
4,3 kg, skládání lehké + taška na ně, hodí se přes rameno, kolečka ale sportovnější, takže ne taková ta hrkátka, ale zvládne i kamenitou cestu, apod.
Ale na to, co popisuješ, bych si našla na mmb nějaký fakt úplně obyč, který se prodávají třeba za tři stovky....
Papu
Howgh
Howgh

8200 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Tariska » úterý 12. srpen 2008, 21:38
Skládají se dobře a mají pojistku, aby se nesložily samy.. A jsou dost stabilní, i když jsem naložila košík a na rukojeti dala batůžek, tak byly v pohodě.. A to je malá dost šídlo... Jedna maminka odsud mi je doporučila a já jsem s nimi spokojená. Kupovala jsem je v kamenném obchodě v Praze, ale mají i e shop.
Ale je pravda, že pokud budete jezdit opravdu minimálně, tak by stačily i nějaké levnější..
Tariska
Žvatlalka
Žvatlalka

295 příspěvků
16. únor 2007
Praha 9
Příspěvekod Luca235 » středa 13. srpen 2008, 05:22
Ahoj
Já mám z Německa super golfky. Jsou lehké, levné, dobře ovladatelné. Stály cca 1670kč značka Bruin. Na cestování super. Když se složí, tak mají ucho na přenášení. Pláštěnka samo v ceně. Taky mají pojistku pro samovolnému složení.
Obrázek Obrázek
Obrázek
Luca235
Diskutérka
Diskutérka

2868 příspěvků
30. září 2006
Teplice
Příspěvekod Linda04 » středa 13. srpen 2008, 12:35
Ahojky. Děkuji za tipy.

Papu, kde jsi koupila ty neonato mateo? Nemůžu je nikde na netu najít, abych se podívala. Také jsem se dívala na nějaké na MMB, ale přijdou mi i jeté celkem drahé. Tak budu hledat. Ale moc se mi líbí i ty Nattou. Tak když tak koupím asi ty.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Linda04
Treperenda
Treperenda

1408 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Papu » středa 13. srpen 2008, 12:42
Lindo, já je kupovala už jeté za litr, jinak stojí kolem 2000, to už se mi dávat nechtělo. Teď sjem koukala, že už se prodávají děsně málo, ještě před pár měsíci bylo v hodně obchodech a teď v jen pár...
http://obchod.vlacek.cz/product_info.ph ... ce=Kocarky
Papu
Howgh
Howgh

8200 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Linda04 » středa 13. srpen 2008, 18:54
Ahojky. Dnes jsem se ještě dívala u nás v obchodě a měli Coneco Joker. Jen nevím, jestli by nebyly lepší delší nožky, kdyby usnul?

http://www.bimbo-kocarky.estranky.cz/fo ... 0_-kc/2814
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Linda04
Treperenda
Treperenda

1408 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Linda04 » středa 13. srpen 2008, 18:56
Papu, tipově se dívám že dost podobné. Ale ten Matteo o litr dražší.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Linda04
Treperenda
Treperenda

1408 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Papu » středa 13. srpen 2008, 19:10
Lindo, na podobné jsem taky koukala, když jsem sháněla. Jen nemají ta kolečka tolik do terénu - ale to záleží, kde budeš jezdit...
jinak malej, když tam usne, tak je mu fuk, že je v sedu a že nemá nahoru nohy. ale to je lepší.
Když jsme někde byli, tak jsem si sedli na pivo a malýho i v kočárku celýho položili, aby se vyspal.
Papu
Howgh
Howgh

8200 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Linda04 » středa 13. srpen 2008, 22:55
Papu, ty Neonato jsou moc pěkný, ale ta cena a jsi spokojená jen s tou clonou? Asi je to zvyk mít stříšku.

Tak stále pátrám a nakonec mám dva favority. Chipolino - Erica, váha 5 kg a moc se mi líbí Brevi B light, váha 4,8 kg.
U toho Coneca Joker mi vadí ta váha 7,5 kg. Zítra jedeme na výlet do Brna, tak se podívám ještě tam.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Linda04
Treperenda
Treperenda

1408 příspěvků
02. prosinec 2007
Charváty, Olomouc
Příspěvekod Maja » středa 13. srpen 2008, 23:15
Lindo - ahojky, taky potřebuju golfky jako ty, tak prosím taky o rady:

Kde jsi zjistila takovou váhu u těch Coneco? Já na MMB vyčetla taky 5 kg. Tak by mě zajímalo, kolik váží doopravdy.

Chipolino Erika mám taky vyhlídnuté, ale zase jsem se nikde nedověděla, jestli mají ta přední kolečka zaaretovatelné. Na fotkách to vypadá že jo, ale nikde to nepíšou a třeba můj manža s otočnýma nazaaretovanýma kolama jezdit neumí. Nevíš jak to je?

Brevi jsou na mě už moc drahé ;)
Maja
Drbna
Drbna

4300 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Papu » čtvrtek 14. srpen 2008, 07:46
Lindo stříška je asi fakt o zvyku, mně to ani nepřišlo. Na to, na jaký ježdění je používám, tak stačí. a byli jsme s nima i týden na šumavě a taky posloužily výborně.
Ty Brevi jsou taky moc pěkný ;)
Chipolino neznám...
Papu
Howgh
Howgh

8200 příspěvků
23. září 2006