ADV TOP
ADV LEFT

Kojím a přemýšlím co vlastně napsat, měla jsem to v hlavě, ale jako obvykle když dojde na věc, tak mám okno .

Látkujeme 2,5 roku, poslední skoro půl rok ve dvou (Míša jen na noc). Poprvé jsem vůbec nevěděla co Míšovi koupit, řešila jsem to celé těhotenství a to byl výběr oproti současnému stavu dost omezený. Bylo na výběr jen mezi Bambino mio, Popolini a čtverci samozřejmě . To se změnilo až neuvěřitelně, že dneska už ani nelze, snad , vyzkoušet všechno.

.

Můj plán na druhé látkování byl, dávat nejdřív jen čtverce a vícevrstvé s případně vázačkami. A pak až nebudou kalhotkovky, máme většinou jednovelikostní popo, vypadat moc obrovsky, dávat je.

Ale jak už to bývá plány jsou jedno a realita druhé, však třeba Dandy může vyprávět, viď? Prostě mamina se zmlsala kalhotkovkama a na čtverce se jaksi nedostalo, radši si sedne ke stroji a šije .

V poslední době nám na Míšu začali vyhovovat Bravo plínky na noc, stejně tak někdy okolo 4 přebalujem pokud večer hodně pil, na skoro 3 leťáka jsou akorát a dají se docela i vycpat

Momentálně jsem na 2 týdny (asi ) vyřadila šité plínky, jsou Elišce už malé a budu zjišťovat jestli se bez nich obejdem a nebo budeme potřebovat ještě něco dalšího.

Ale myslím, že nebudeme, jen holt mamka nenechá popelničku plínkama narvat a Máňa (naše pračka ) bude prát dřív . Teď perem plínky 2-3x do týdne.

Hezký páteční sluníčkový den přeje Lalwen

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy