ADV TOP
ADV LEFT

Cervikální klobouček FemCap 2. generace má v zahraničí již dvě desítky let uspěšného používání a spoustu spokojených uživatelek.

Do Česka se dostává až v těchto dnech díky propagátorkám Bc.Makrlíkové a MUDr.Peštové.

Mnoha ženám ze zdravotních nebo jiných důvodů nevyhovují stávající možnosti antikoncepce. Právě je by mohla tato nová antikoncepční pomůcka zajímat.

Cervikální klobouček využívá principu mechanické bariéry bránící spermiím v oplodnění vajíčka. Je to silikonový klobouček, který se nasazuje přímo na děložní čípek. Svým tvarem dokonale odpovídá tvaru pochvy a děložního čípku. To výrazně posouvá komfortnost jeho použití na rozdíl od poševního pesaru i dřívějších modelů cervikálních kloboučků. Tento cervikální klobouček druhé generace má již dokonale vyvinutý tvar i materiál, proto není v těle cítit a jeho účinnost dosahuje až 96%.

Ženy dbající o své zdraví ocení šetrnost k organismu, neboť klobouček neobsahuje hormony a lékařský silikon, ze kterého je vyrobený, jen vzácně způsobuje alergie. Oba partneři uvítají vysoce komfortní použití. Jelikož se dá nasadit i několik hodin před stykem a ponechat celkem až 48 hodin, nenarušuje spontánní průběh intimní chvíle. Tím, že ho necítí ani muž ani žena, umožní plný a ničím nerušený sexuální kontakt. Ve srovnání s jinými pesary nemusí vhodnou velikost určovat lékař. Žena si vybere ze tří velikostí podle toho, zda byla či nebyla těhotná a zda rodila přirozenou cestou nebo císařským řezem. FemCap se snadno vyndá pomocí praktického poutka.

A proč tuto moderní, ke zdraví šetrnou a komfortní antikoncepci doposud ženy v Česku nevyužívaly? Protože zde chyběla informovanost jak odborníků, tak široké veřejnosti. Jeho vysoká účinnost je totiž do značné míry závislá na dodržení zásad používání a zejména na správném nasazení. Je-li žena dobře informovaná, snadno se naučí pesar používat.

Toto vše jsme zjistily, když jsme hledaly ke zdraví šetrnou, účinnou a příjemnou možnost antikoncepce. Po zjištění všech podrobných informací a po vlastních zkušenostech jsme se pro cervikální kloboučky FemCap nadchly a rády bychom umožnily jejich používání všem ženám, které je budou chtít využít. Odstartovaly jsme české informační internetové stránky www.pesar.unas.cz, na kterých se zájemce o cervikální klobouček dozví vše, co potřebuje. V neposlední řadě na těchto webových stránkách zprostředkováváme možnost koupě. Od září navíc budeme pořádat instruktážní přednášky s nácvikem správného nasazení.

Propagátorky nové nehormonální antikoncepce Bc. K. Makrlíková a MUDr. Š. Peštová www.pesar.unas.cz
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy