ADV TOP
ADV LEFT

Pravidla k jednokitovým soutěžím v digiscrapbooku aneb Pojďte s námi tvořit!Na každých 14 dní bude pro vás připraven jeden soutěžní kit a na vás je vytvořit z něj jedno krásné dílko. Každý tedy může vytvořit jen jeden jediný soutěžní digiscrapbook do jedné soutěže.

Máte tedy vždy 14 dní, abyste z něj vytvářeli svá dílka a vkládali je do příslušné galerie (uzamčené zatím pro prohlížení), nebo posílali Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která je zveřejní po ukončení daného kola soutěže (nebudete tedy vidět, co vytvářeli ostatní) a odemknu ji v neděli večer po osmé hodině - pokud není v zadání zapsáno jinak. Do neděle do 19 hodin je tedy možné přidávat soutěžní výtvory, poté už ne. V momentě, kdy se galerie otevře pro všechny, tak je možné, aby kdokoliv, kdo se vyskytne na BC, hlasoval, přidával bodíky tomu či onomu výtvoru.

Zvítězí dílko s největším počtem hlasů od návštěvníků BC. Hlasuje se vždy od neděle cca 20 hodin, kdy se otevře galerie, do neděle do 17 hodin, a to kliknutím na počet bodů uvedený pod dílkem.

Vítěze vyhlásíme v naší DISKUZI

Co můžeme s kitem v rámci soutěže dělat?

NEPŘEBARVUJEME!!!

Stopy jsou povoleny v rozumné míře (tj. nebude jimi pokrytá většina obrázku - ale nechávám to na svědomí autorky a hlasujících :-), zakázány jsou elementy, které neobsahuje daný KIT. Ořezávání elementů a papírů v rozumné míře, musí být na první pohled zřejmé, z čeho to pochází. Pokud ne, je na autorce, aby si to obhájila, nebo může nechat dílko jako nesoutěžní
Fonty - ty které obsahuje kit, pokud takové jsou, a dále jakékoliv neobrázkové písmo
Můžete používat profi fotky VLASTNÍCH DĚTÍ NEBO VÁS, cizí fotky profesionálních fotografů, se kterými vás nic nespojuje (krom toho, že se vám líbí nebo hodí) jsou nevhodné a pravděpodobně i porušují autorská práva.
Navíc se může použít bílé a černé pozadí, ovšem pouze jako pozadí, ne vyřezávat z něho (ano, když budete mít černé pozadí a budete na něm mít barevné z kitu a do toho budete řezat, tak tam vzniknou černé tvary dle výřezu nicméně bych to podmínila tím, že to pozadí musí být někde na větší ploše být znát jako pozadí, ne pár malých černých/bílých tvarů)

POZOR, NÁZEV OBRÁZKU NESMÍ OBSAHOVAT DIAKRITIKU A MEZERY, JINAK HO GALERIE ODMÍTNE (napíše to, že to není obrázek)Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy