ADV TOP
ADV LEFT

4SHARED - nejčastější:
podrobný návod s náhledy najdete ZDE


RAPIDSHARE
Vybereš si kit, klikneš na odkaz, kde je ke stažení a otevře se ti stránka RapidShare. Je tam tabulka, ve které vpravo dole klikneš na FREE. To tě hodí na další stránku a tam začíná ta švanda.

Pokud jsou zrovna průchozí linky, nechá tě to stahovat skoro hned, objeví se tučnými číslicemi odpočet sekund, které ti zbývají do doby, než ti povolí stahovat - až vteřiny dojedou, objeví se třímístný kód k opsání do chlívečku a pak už potvrdíš a stahuje se ti to.

Častěji sa ale objeví něco jiného, např. tohle: You have requested the file Eisenbahn_by_Mopsita.rar (5774 KB). This file has been downloaded 450 times already.

You have reached the download-limit for free-users. Want to download more? Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 21 minutes)

pro neangličtináře: Požadujete soubor XY (..KB). Byl stažen už 450krát. Dosáhli jste stahovacího limitu pro free-uživatele. Chcete stahovat dál? Zaplaťte si Premium, budete mít neomezenou možnost stahovat (nebo čekejte 21 minut)

... a teď je potřeba počkat opravdu přesně ty požadované minuty a hlavně NEZAVÍRAT KŘÍŽKEM OKNO, ale AKTUALIZOVAT - to ti bude ukazovat, kolik minut ti ještě do povolení stahování zbývá. Pak se musíš trefit do té správné minuty, aby se začaly odpočítávat vteřiny jako v prvním případě, pokud to nestihneš, naskočí ti nový odpočet minut.

!!!! Pokud zavřeš okno křížkem (což já dělala první den pořád ), při dalším pokusu o stahování to na tebe na té druhé stránce s odpočtama bude řvát, že už něco stahuješ a že to nejdřív musíš dostahovat. (ty ve skutečnosti netaháš nic, ale ono si to pamatuje tvůj počítač a ví, že ti to zamluvilo na určitou dobu přenosovou linku)


www.uploading.com
- pokud nejsou zrovna volné linky, objeví se červená hláška, že se omlouvají a máme to zkusit později: All download slots are assigned to your country (Czech Republic) are in use. We apologize for the inconvenience. Please try again later - jakmile jsou linky opět průchodné, vpravo nahoře se objeví chlíveček, do kterého je třeba opsat trojmístný kód (většinou tři velká písmena, nebo dvě písmena a jedna číslice...), potom Click here to download, za 5-30 sekund začne stahováníZpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy