ADV TOP
ADV LEFT

Dříve jsme jen snili o tom, jak zastavit čas a stárnutí viditelné na těle. To je dnes realita a denní chléb pro plastické a estetické chirurgy. Pokud i vy toužíte po vyhlazení vrásek, nechte si poradit.  

Proč lifting?

Kůže na obličeji postupně během let ztrácí pružnost, zpomaluje se obnova buněk a tvorba kolagenu, který zajišťuje napínání. I proto vznikla metoda vyhlazení vrásek neboli lifting. Obecně jde o napnutí kůže a odstranění jejího přebytku z obličeje. Dnes existuje několik způsobů vyhlazování – o tom, který je vhodný pro vás, se vždy neváhejte poradit s odborníkem.
Jak přirozeně zpomalit vrásky

 • Jezte zdravě, pijte dostatečné množství vody  
 • Dopřejte tělu kvalitní spánek
 • Hydratujte pleť krémy
 • Vyvarujte se velkému opalování (i v soláriu) – to snižuje obnovu kolagenu
 • Nekuřte a omezte alkohol – obojí urychluje stárnutí pokožky

Lifting vítězem nad jinými metodami?

Existuje několik možností, jak oddálit stárnutí, které jsme zmínili výše. Základem je žít zdravě. Ale ani to nedokáže zázraky a stárnutí nás dřív nebo později dožene. Je jen na vás, kterou cestou se vydáte a jak proces stárnutí přijmete.

Konzultujte, ptejte se

Když už se rozhodnete pro operaci, nechte si předtím dobře poradit. Odborník by měl zhodnotit každého individuálně a doporučit vhodný zákrok. Často se s vyhlazením vrásek nabízí podstoupit i další zákrok najednou. Mnohdy se vyhlazení kombinuje s operací očních víček, liftingem čela, obočí nebo rtů.

Jak probíhá operace?

Počítejte s celkovou anestezií. Průběh a doba na sále se odvíjí od konkrétního zákroku. Během liftingu se provede řez v oblasti spánku na obličeji kolem ušních lalůčku až za boltce. Kůže se napne, přebytečná se odstraní, a nakonec se rána zašije a pokryje elastickou čelenkou. Jedná se o velmi rychlý zákrok, kterého se nemusíte bát. Lifting obličeje většinou zabere dvě až tři hodiny.

Nepodceňte rekonvalescenci

Většinou jste druhý den propuštěni domů do domácího léčení. Rekonvalescenci nepodceňujte, aby se vše hojilo rychle a bez problémů. Na obličeji a krku se většinou objeví modřiny a otoky, které jsou běžnou součástí a samy postupně zmizí.  Doporučuje se zůstat doma minimálně týden a neprovádět namáhavé aktivity.

Jizvy jenom na duši  

Pokud nepodceníte rekonvalescenci, vše se zahojí tak, jak má. Nakonec zůstane jen velmi nepatrná, sotva viditelná jizva. Obličej se prokrvuje více než zbytek těla, a proto se zde lépe a rychleji hojí každá rána.

Každý chce být stále atraktivní a oddálit proces stárnutí. V současné době se už nemusíte spoléhat v tomto ohledu na krémy a séra, která účinkují obvykle pouze v reklamách. Lifting je spolehlivou a bezpečnou metodou.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy