ADV TOP
ADV LEFT

Letním dnům s příjemnými teplotami zajisté není konec. I na konci srpna nebo v září si v Čechách můžete užít příjemnou dovolenou u vody. Dovolenou v pozdním létě si zde můžete udělat i na víkend.

Lipno

 

Přehradní nádrž Lipno nebo také jihočeské moře láká návštěvníky nejen z Čech, ale také z Rakouska, Německa či Holandska. To, za čím sem hosté jezdí je především pěkné prostředí, čistá voda a široká škála sportovního či kulturního vyžití.

Na dovolené s dětmi se zde rozhodně nudit nebudete. Vydejte se na dobrodružnou naučnou Medvědí stezku a nebo zdolejte Stezku v korunách stromů. Vodní atrakce si užijete v aquaparku přímo v Lipně nad Vltavou. Velkou výhodou cestování ke konci sezóny jsou příznivé ceny ubytování na Lipně a v okolí. Pokud netrváte na luxusu hotelového ubytování, je zde k dispozici i mnoho kempů a penzionů.


Máchovo jezero

 

Místo, které láká a inspiruje básníky třeba inspiruje i vás k prožití příjemné dovolené. Máchovo jezero, dříve známé jako Velký rybník, nabízí kromě koupání mnoho dalších atrakcí a turistických zajímavostí. Bylo by škoda návštěvu „na Mácháči” vynechat.

Co se týče ubytování u Máchova jezera, tak na výběr jsou luxusní rezidence, 4* i 3* hotely penziony, apartmány i kempy. Jak na suchu, tak na vodě si můžete užívat spoustu sportovních aktivit. Pro rodinný i romantický výlet není lepšího cíle v okolí než středověkého hradu Bezděz, který je od jezera vzdálen jen pár kilometrů. 

 

Vranov nad Dyjí

 

Vodní nádrž Vranov najdete v jihomoravském kraji nedaleko města Vranov nad Dyjí. Důvodem, proč jsem každým rokem přijíždějí stovky lidí, je nejen čistá voda, ale také jde o jedno z nejteplejších míst naší země. Díky vysoké úrovni služeb a jejich nabídce vám tu při rekreaci nebude vůbec nic chybět. Kromě tradičních plážových aktivit si zde užijete i adrenalin. Lanový park nebo houpačka z mostu vám pořádně rozpumpují krev v žilách.

Ubytovat se můžete přímo na pláži v kempu a nebo v penzionu. Větší možnosti ubytování pak nabízí Vranov nad Dyjí. V případě, že se vám slunění a koupání omrzí, můžete vyrazit na nedaleký zámek ve Vranově. Děti ho budou znát třeba z pohádky Nesmrtelná teta.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy