ADV TOP
ADV LEFT

Podzimní serialový výběr

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pixar » neděle 09. červenec 2017, 21:16
Ahoj Ratto, jsi dobra! Ja :palma: to jeste nevidela (nedostala jsem se k tomu :roll: + ani nove Fargo a ani House of Cards)...
Snad se mi zadari do podzimu a dam pak vedet. Mno aspon nebudu cekat jako vzdy kazdy tyden na novy dil a sjedu to supem.
Rikas tedy, dobry, jo? :)
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Ratta » pondělí 10. červenec 2017, 10:58
Sedmilhářky jsme po prvním dílu vzdali. Stejně tak House Of Cards a Game Of Thrones v nevímkolikáté sérii, málokterý seriál zvládneme do konce, škoda. Zatím poslední Fargo super, poslední série je podle mě tuším lepší, než předchozí. Je tam Ewan MacGregor, chjo, další hvězda, která mi připomněla, že nemládneme. Vlastně máme teď rozjeté 3 seriály - Twin Peaks, Fargo a Better Call Saul. To čekání na další díly je ale strašné. Nemáte ještě tip na další? Vlatně mě teď napadlo - neviděla jsem všechny Kancly a Officy, jenže tento typ humoru dávám jen omezeně.
Ratta
Drbna
Drbna

4950 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Ratta » pondělí 10. červenec 2017, 15:32
Jo, Pixar, vlastně jsem ti neodpověděla na otázku. Nevím, jestli je poslední Twin Peaks dobrý. Je to strašná haluz. Víc podobné těm ujetým Lynchovým filmům, než původnímu Twin Peaks. Takže čekám, co z toho nakonec bude.
Ratta
Drbna
Drbna

4950 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Pixar » pondělí 10. červenec 2017, 19:21
Missorka píše:Mám to přiznat? Nikdy jsem TP neviděla... To bych asi měla. :-)

Jinak doporučuju Sedmilhářky a Příběh služebnice, oboje HBO. První ještě trochu lepší než to druhé, Nicol Kidman úplně úžasná.

:) Vyhoda pro Tebe: muzes zkouknout najednou ;-) My ostatni (nekteri) museli cekat na pokracovani pres ctvrtstoleti 8-)
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Pixar » pondělí 10. červenec 2017, 19:36
Ratta píše:Jo, Pixar, vlastně jsem ti neodpověděla na otázku. Nevím, jestli je poslední Twin Peaks dobrý. Je to strašná haluz. Víc podobné těm ujetým Lynchovým filmům, než původnímu Twin Peaks. Takže čekám, co z toho nakonec bude.

Dik! Hmm, tak ted se mi to osvetluje :), mam se na co tesit.

K predchozimu: zkouseli jste American Horror Story? Me bavi. Miluju nejvic 2. serii Asylum. A serii Hotel jsem si uzila nejvic hudebne (Depeche Mode, The Cure, Joy Division, Sisters of Mercy, Siouxsie and the Banshees...aj.). V Hotelu dobre hraje Lady Gaga :D (stesti, ze nezpiva).
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Pixar » pondělí 10. červenec 2017, 19:54
A rada se vracim k soundtracku TP :erik:

https://www.youtube.com/watch?v=dTp6d7Bw79A
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Oveczka » pondělí 10. červenec 2017, 20:00
A sledovali jste někdo American Gods? Za nás výborné!
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2059 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Pixar » neděle 01. říjen 2017, 14:50
Ke shlednuti serialu, které jsem v zime a na jare referovala, jsem se ještě :palma: nedostala, neb nebyl cas a když byl, tak jsem si cetla. Nechavam si vse na podzim a zimu.

Kdo ma rad American Horror Story, tak v zari zacala 7. rada CULT ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=6yNRjCIlmgE
Seriál skvely na zimu, když je brzy cernocerna tma.

A 22.10. zacne 8. rada Zivych Mrtvých - The Walking Dead. Koukam z nostalgie materske dovolene na zombiky :D
https://www.youtube.com/watch?v=5Ow-nxswazg

Na co koukate vy?
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Linka » sobota 14. říjen 2017, 12:34
Pixar, škoda že sleduješ zrovna horory, na ty nemám povahu, hledám také tipy. Od sedmilhářek jsem neviděla nic... něco v tom stylu, viděly jste?
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Pixar » sobota 14. říjen 2017, 14:11
Linko, nekoukam jen na "horory". Sedmilharky jsem ještě nevidela, ale když kliknes na Ednu https://www.edna.cz/big-little-lies/ a sjedes dolu v Sedmilharkach, tak Ti vyjedou tipy na podobne serialy, které by se mohly libit.

Napadlo me, ze bych Ti mohla doporucit seriál Masters of sex, bavil mne velmi: 60. léta byla obdobím velkých změn. Obdobím sexuální revoluce. Jak by to s ní ale bylo, nebýt dvou odvážných vědců, Williama Masterse a Virginie Johnson? Masters of Sex vám dají nahlédnout do jejich výjimečného výzkumu, který byl ve své době naprosto skandální.

Masters a Johnson opravdu existovali, jejich práce byla prulomova a jejich vztah nezustal jen kolegialnim ;-) https://en.wikipedia.org/wiki/Masters_and_Johnson

:holka:
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Linka » neděle 15. říjen 2017, 12:02
Díky, je tam nějaký příběh? Vztahy? To je pro mě atraktivnější než sex. I na sedmilhářkách mě bavila ta provázanost, podobnost a zároveň jedinečnost příběhu. Proto mám třeba ráda gumovací filmy typu pilcher, protože je tam jednoduchá linka, nad kterou si můžu vymýšlet a přemítat a hledat alternativy do alelujá a nebo u nich jen tak být a relaxovat.
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Pixar » neděle 15. říjen 2017, 17:20
Linko :) To vis, ze jo - především o vztazích - a o kolika a jakych! Proto Ti to pisu. Pravda bez sexu a sexuality se to neobejde, ale podle me jsou ty pribehy prirozene stravitelne, nenasilne. Třeba Te to zaujme. Uplne Pilcherovske to teda není, postrada to tu "prostoduchost", pardon (ale chápu, ze si chces vypnout ;-) ). Ja na Pilcher apod. nekoukam, občas jsem videla jen ukázku.
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Missorka » neděle 15. říjen 2017, 18:20
Linko, možná by se ti mohlo líbit Keby bolo keby... Je to oddechovka, ale mě to bavilo moc, včetně toho, že jsem si užila slovenštinu.
Missorka
Adminka

3955 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Linka » pondělí 16. říjen 2017, 13:37
Díky, pohledam ....
Linka
Howgh
Howgh

7072 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Rezule » pátek 13. červenec 2018, 09:37
Uz nekdo zaregistroval tu novou miniserii na HBO?
"Ostre predmety"
Vypada to skvele!
Rezule
Žvatlalka
Žvatlalka

199 příspěvků
08. duben 2012