ADV TOP
ADV LEFT

Běžecký novorozenec

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Leniska » úterý 24. duben 2018, 05:42
Já bych tak potřebovala vyběhnout, trochu se po zimě dát do kondičky. Ale jak přijdu z práce domů, tak je veškerým předsevzetím konec.
A to mě dokonce i skoro čtrnáctiletá dcera lanaří, že bude běhat se mnou.
Chtělo by to nějakou výzvu :)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Leniska
Howgh
Howgh

5979 příspěvků
13. říjen 2007
Valašsko
Příspěvekod Pepro » úterý 24. duben 2018, 09:02
tak pojďme dát výzvu - do konce dubna 10 km. To by se mohlo zvládnout.
Taky potřebuju motivaci. Mám po zimě fyzičku na nule. Neběhám, spíš chodím na svižné procházky, cca 8-10 km. Ale ne úplně pravidelně. Zato taky ráda ;-)
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Flyingfrog » úterý 24. duben 2018, 13:35
Běhám kvůli práci, mám časový limit na 2km a zatím se mu neblížím ani omylem. Tisíc výmluv, proč nevyběhnu a když vyběhnu, tak brečím, jak mně to nejde. :palma:

10km za duben tedy mám, ale neskutečně se trápím. Přitom ještě těsně po Vánocích jsem vyběhla, plná energie. No a v únoru operace nohy, v březnu chřipka a mám pocit, že od té chřipky jsem neustále unavená. :palma:
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3279 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Anulenka » úterý 24. duben 2018, 13:47
Běhám, ale aktuálně se taky trápím. Běhám jen o víkendu, v týdnu nestihnu, a podle toho to vypadá. Co mě neskutečně baví, je, jak mi utíká 14ti letka, hrozně se zlepšila, je úžasná.
Desítku za duben mám, mám většinou každý víkend, ale fakt funím jak parní válec.
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2939 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Katchen » úterý 24. duben 2018, 14:17
Já běhám a trápím se. Mám to jako rutinu, nijak si nepředstavuju, že bych si to měla užívat. Prostě jednou týdně "musím". Už léta. A nijak se nezlepšuje ani čas ani ten pocit, mám ladnost hrocha, ale nevadí mi to. Výzvy na mě nefungujou, já musím jet na rutinu. Jakmile z toho vypadnu, tak je strašně těžký zas naskočit. Trasu mám asi 6 km.
Katchen
Howgh
Howgh

5266 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Inkognito » neděle 29. duben 2018, 20:32
Ahoj holky, u mě změna, operace být nemusí a běhat můžu. Takže středa 4 km, pátek 9 km, dneska 6,5 :hura:
Koupeny nové boty, takže by mu to mělo nějakou dobu vydržet, když už teda :mrgreen:

Flyinigfrog, jaký máš ten limit?

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Flyingfrog » pondělí 30. duben 2018, 14:13
Inko P: 12:11. Absolutně toho teď nejsem schopná dosáhnout.

A dneska jsem si blbýma botama vyrobila 3 luxusní puchýře, takže zas chvíli nesnesu uzavřené boty. :palma:
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3279 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Inkognito » pondělí 30. duben 2018, 18:03
Frog, no to je hustej čas, nedala bych ani omylem!

Intervalový trénink na to?

Já si běhám tempo splašeného šneka, na tepovku.

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Flyingfrog » úterý 01. květen 2018, 19:13
Inko P., asi by byl intervalový trénink vhodný, ale jsem schopná to zaběhnout i s obyčejným běháním. Ale musím pravidelně a to teď nemám. Někdy před rokem, dvěma jsem dokázala 11:45, takže vím, že by to šlo.

Teď krom těch puchýřů jsem i nachcíplá (žlutá rýma, kvůli tomu teče krev z nosu, nemám hlas). Upínám pohled k víkendu, že zas snad vyběhnu. Po 14 dnech. :palma:

Tepovku nevím jakou mám.:-( A docela ráda bych to věděla.
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3279 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Pepro » sobota 25. srpen 2018, 16:34
běháte a chcete si o tom, tak trochu motivačně, psát?
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Flyingfrog » středa 29. srpen 2018, 18:47
(uaaaa, počítač mně tu hlásí hrozbu, takže kamkoli kliknu na BC, tak ječíííí, no nic, to byl jen výkřik)

Já se pomalu dostávám do tempa. Fyzické testy jsem absolvovala, zvládla za 10:24 (2km) a málem zdechla, ale na rok klid.

Aktuálně mám za srpen naběháno 46km, dnes 8. :-)
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3279 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Pepro » neděle 02. září 2018, 10:12
FlyFr. - gratulace, super čas. V tomhle tempo s vypětím všech sil zaběhnu max 800 m.

Já přes léto neběhala, dělali jsme jiné aktivity. Ale teď od září zase začnu. Chci zase chodit na běžecké tréninky + začít pravidelně sama. což znamená i chodit za světla z práce... plány mám, no... :-)
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Flyingfrog » sobota 15. září 2018, 20:40
Pepro: No, zase neběhám, neskutečně mě po posledním běhu v září chytla bolest (ten název jsem vygůglila, když jsem hledala, co přesně mě to do háje bolí) kyčelní lopaty. To byl čtvrtek a já v pátek skoro nemohla chodit.
Pohyb potřebuju, ale musím spíš pocvičit správné držení těla a techniku.

Ono to moje tempo je nejspíš i zbytečné, co tak koumám, tak lepší je rychlejší chůze na shazování kilogramů.
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3279 příspěvků
16. září 2008