ADV TOP
ADV LEFT

Běžecký novorozenec

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pepro » čtvrtek 09. březen 2017, 20:56
já zatím za březen 7 km, nic moc, počasí mě ven neláká, i když už není taková zima, tak ten vítr atd... fakt se mi tam nechce. Běhám na otevřeném prostoru, když fučí, tak fakt fučí hodně. Mohla bych na stadion, ale přiznám se, že běhat pořád dokola mě moc neláká...
ale věřím, že za březen těch 30 dám a v dubnu už třeba 50...
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » neděle 12. březen 2017, 13:36
Ahoj!

Já za březen mám zatím 20 km. Chodím sama nebo s kamarádkou, dneska jsme běžely kolem rybníka, pololesní cesta a šlo to děsně dobře. Takže chceme zkusit nějakou trasu, kde bude rovina, za kolik dáme 5 km. Dnes jsme daly skoro šest za necelých 50 minut, ale je to dost do kopce, to se vyšťavím a pak z kopce to dodejchávám...

Tuhle jsem v televizi zaslechla nějakýho pana chytrýho z posilovny, který hlásal - pokud chcete zhubnout, tak samotné běhání je vám k ničemu, to nezhubnete...
No tak teda nevím, kam mi zmizelo těch 14 kilo 8-) :mrgreen:

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » neděle 02. duben 2017, 19:45
Je hezky, tak jsem dnes dala něco přes 6 km. Vytáhla jsem manžela, jel na kole, místy si toho najel o něco víc, ale bylo fajn, že lesem, kde bych sama nešla, tam byl se mnou.
Tak snad v dubnu dám těch 50 s přehledem. V březnu mi to moc nešlo :-(
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » neděle 02. duben 2017, 21:41
Ahoj, já za březen asi 35 km. Teď chodím na kurz, je to vtipný, všechno dělám blbě :-) Ale furt mě to baví :-)
P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » pondělí 03. duben 2017, 15:03
Inkognito píše:Ahoj, já za březen asi 35 km. Teď chodím na kurz, je to vtipný, všechno dělám blbě :-) Ale furt mě to baví :-)
P.

na běžecký kurz? a podělíš se o něco zajímavého?
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » úterý 04. duben 2017, 08:14
Ahoj, dneska mám volno, včera naplánovaná trasa na dopolední běh...od rána leje jak z konve :-/ Vím, že správného běžce to neodradí, ale já si teda úplně tolik nevěřím, navíc v práci jsem si vzala indispoziční volno a je mi jasný, že bych si někde zvrkla nohu a ještě byl průser.

Kurz - je to pět nedělí (necelé dvě hodiny), pořádají to kluci, co běhají závodně, jeden je i profi trenér. Učíme se správně šlapat (já doteď zásadně přes patu, nezvedala nohy...), dýchat. Teď nás natáčeli na video a pošlou nám náš rozbor okomentovaný, to se fakt "těšim".
Ale je to na pohodu, baví mě to, je to teda kurz pro začátečníky, ale polovina už byla na nějakých závodech a jít tam v tom září, kdy jsem neměla naběháno nic, tak se nechytám...

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » úterý 04. duben 2017, 16:03
to zní dobře!
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Thea » úterý 04. duben 2017, 18:10
Inko s kursem, to zní skvěle - bysem chtěla takýýý. Dáš sem pak nějaké tipy, prosím?
Thea
Klábosilka
Klábosilka

365 příspěvků
21. září 2007
Příspěvekod Pepro » středa 26. duben 2017, 19:32
neběhám, nehubnu, netloustnu
venku je zima, že se mi nic nechce... Co Vy?
mně to počasí tak strašně štve, vyloženě mě to vybízí ke spánku...
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » neděle 30. duben 2017, 10:08
Ahoj!

Tak mis končil kurz, hned jsem se přihlásila na pokročilé...abych ho teď ale zrušila.

Děsně mě chytly záda :-/
Zkoušela jsem intervalový trénink, to mě chytly poprvé. Od té doby - 14 dní, se to táhne, pořád mě to pobolívá, nevím, jestli mám infarkt, páteř, žaludek...
Běhat chodím, to vždycky jde, ale druhý jsem na umření, to je zrovna dnes :-?

Takže pokud mi to nepovolí v rozumné době, tak budu muset po nějakých doktorech, apod, děsně mi to štve!

Jinak kurz byl fajn, na konci jsme běželi měřený kilometr, měla jsem ho za 6 minut, většina byla rychlejší, ale pro mě docela výkon.Docela mě to i trochu odradilo od toho kurzu pro pokročilé, jsou tam fakt lidi, co běhají půlmaratony na závodech. Tak jsem řekla, že nejdřív teda naberu ještě nějakou fyzičku.

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » čtvrtek 01. červen 2017, 12:22
jak jde běhání?
já nic moc, chtěla bych víc, ale jsem asi po zimě zlenošnělá. Dám to tak 2x do týdne, chtěla bych aspoň 5x
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Pepro » pondělí 23. duben 2018, 12:12
běháte ještě někdo?
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » pondělí 23. duben 2018, 19:34
Ahoj, já bych běhala, až bych brečela... Bohužel mě chytla vloni v květnu záda, následovala operace a teď za týden znovu.
Od ledna jsem běžela tak 5x a děsně funim.
Spíš teda rychle chodím, teď budu mít zase utrum.
Jakmile budu cajk, jdu do nových botiček a zase běhám :-)

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Zuza77 » pondělí 23. duben 2018, 20:22
Abych tak řekla, věčný novorozenec.
Ale moc ráda:-)

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12906 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Melina » úterý 24. duben 2018, 05:27