ADV TOP
ADV LEFT

První třída 2017

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kacous » úterý 21. listopad 2017, 20:14
U nás dobrý, jen ta družina.... Učení mu jde dobře, myslím, že ho to i baví. Teď budeme mít další třídní schůzky, tak uvidím, co se dozvím.

Jinak dárky zatím neřešíme, ale u nás ve škole mají děti v družině každý měsíc "narozeninovou párty", takže jsem na Aliexpressu nakoupila dvacet malých razítek a postupně je rozdáváme. Plus pro větší kamarády vždycky koupíme něco trochu většího -Gormita, autíčko atd.
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3645 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Efča » úterý 21. listopad 2017, 22:40
Jé, tak mně by zase nevadilo, kdyby kluci přinesli plyšáky :-) Já sama je mám ráda a kluci je ještě pořád dostávají k různým narozeninám i vánocům. A holčička si prý sama plyšáčka přála, takže jsme dneska koupili ježečka od Rappy. A druhý kluk chtěl koupit něco takového kamarádce, jiné, tak ta dostane malý plyšový přívěsek. Navíc kluci sami to tak chtěli koupit, tak jsem jim v tom nebránila.

Ostatní děti nakonec dostanou samolepky Star Wars, to byly levnější dárky, a pak jsme koupili nějaké jednorázové modelíny za 30 korun a pak takové modely autíček , co si sami kluci postaví, za 25 korun.
Efča
Howgh
Howgh

9318 příspěvků
13. listopad 2006