ADV TOP
ADV LEFT

Místo k povídání

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » sobota 11. listopad 2017, 16:01
Napadlo mne, jestli neznáte nějaký chat nebo tak něco, kde by si člověk mohl povídat na úrovni, o všem a o ničem, nemyslím seznamku, prostě, když se cítí strašně moc sám a potřebuje si jen povídat a nemá kolem sebe "živé" přátele nebo je už třeba pozdě večer.. Když potřebuje ulevit od bolesti zlomenému srdci a nechce obtěžovat své okolí stále tím samým.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pixar » sobota 11. listopad 2017, 21:23
Ahoj,

tady treba? Jinak nevim o zadnem dalším miste.

A ještě jedna věc, zítra jedu x hodin vlakem, krome cetby nebudu mit co na praci a celkem ani nechci myslet na to, co me ceka... Tak pokud Ti nevadim jako clovek a pokud bys sama chtela, tak mi muzes zavolat, vyslechnu Te a snad i něco lidskeho povim ;-) Pokud mas zajem, napis mi SZ (prosim do 9.00 hod. nedela rana, ja uz pak nejspis nebudu na netu), poslu Ti sve tlf. číslo do SZ (nevim, kdo jsi) a od nedelniho poledne mi muzes volat a vypravet :)

Pa, Pixar.
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Inkognito » neděle 12. listopad 2017, 08:37
Ahoj Pixar, díky za nabídku, ale momentálně mám energii spíše jen na písmenka než hovor.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Leukoplast002 » neděle 12. listopad 2017, 12:50
Tak tahle diskuse je podle mne ta nejsmutnější forma konce BC... :cry: :cry: :cry:
Leukoplast002
Klábosilka
Klábosilka

341 příspěvků
24. listopad 2014
Příspěvekod Rezule » neděle 12. listopad 2017, 13:25
Nee :-(
Mne to taky chybi, ikdyz jsem psala a pisu malo.
Ale ja su divna. Pro me je BC jako kniha. Zvykla jsem si na nicky, rodiny, pribehy, fotky, sdileni a rady...a nekdy je mi smutno, ze "nemam docteno". Ze nevim, jake je pokracovani knihy. Jak neco dopadlo, jak kdo roste..tak si v hlave na nekdy domyslim pokracovani tak jako v knihach.
Jak se vsichni mate (mame) celkem dobre a skrz praci proste uz neni cas...
Rezule
Žvatlalka
Žvatlalka

199 příspěvků
08. duben 2012
Příspěvekod Ibu » neděle 12. listopad 2017, 15:01
Take mi chybi misto k povidani. Pracuji sama a o to je to horsi. Chybi mi socialni kontakty.
Ibu
Klevetnice
Klevetnice

3996 příspěvků
21. září 2006
Písek
Příspěvekod Rrendy » neděle 12. listopad 2017, 19:41
Leukoplast002 píše:Tak tahle diskuse je podle mne ta nejsmutnější forma konce BC... :cry: :cry: :cry:

Bohužel to vidím také tak, totální konec, což mě moc a moc mrzí...
Rrendy
Klábosilka
Klábosilka

563 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Karoli » pondělí 13. listopad 2017, 08:35
Ja to teda jako konec BC rozhodně nevidím, pořád sem chodím ráda. Dost mi vyřešil Tapatalk, je to pro mě uživatelsky velmi příjemné, můžu sem kdykoliv. Pořád sem chodí lidi, které znám osobně nebo i virtuálně a pořád je mi tu dobře. Pořád se sem chodím ptát na zkušenosti, pokaždé mi dost lidí odpoví a dost často i dost rozšíří obzor. Pořád tu vzniká dost diskuzi, které mě zajímají. Ja to fakt jako konec nevidím.
A zakladatelko,tak piš sem, chodí sem spousta žen a jistě na svoje sdílení nezustanes sama. Jasně,možná nedostaneš odpověď hned,ale zase je tu velka kumulace chytrých a zkušených žen a obvykle se tu nemusíš prohrabavat hromadou příspěvku od těch,co mají názor úplně na všechno a samozřejmě vědí všechno nejlíp.
Je to tu prostě fajn, jiný, než jinde, intimnejsi a sympatičtější.
Jsem tu ráda.
K.
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2107 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Pixar » pondělí 13. listopad 2017, 21:31
Jsem zpet.

Inko, OK.

Zeny, BC muze byt i pro vas místo k povidani. Vetsinou se tu dockam podporujici odezvy ;-)
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Barci » úterý 14. listopad 2017, 08:24
Jaký konec? Co blbnete? Já myslím, že je to nepochopení, že zakladatelka spíš hledala něco, kde bude někdo neustále na příjmu ve dne v noci. Když to přeženu něco jako celorepublikový chat anonymních alkoholiků, kde víš že se stejným trápením bude vždy někdo, kdo si s tebou buď popláče, zanadává nebo tě povzbudí.
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3799 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Ibu » úterý 14. listopad 2017, 08:27
Pix a kde si na BC povídáš.. řekla bych, že takové ty "drbavé" diskuse už tu nejsou. Nevnímám to jako něco špatného ani jako konec BC. Jen mi to chybí.
Ibu
Klevetnice
Klevetnice

3996 příspěvků
21. září 2006
Písek
Příspěvekod Pixar » úterý 14. listopad 2017, 09:20
Ibu, chápu, ze kazda z nas ma sve ocekavani. Me staci k uleve Zpovednice nebo k pokecu Volby, Serialy, dotaz na něco... apod.
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2980 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Ibu » úterý 14. listopad 2017, 09:53
Pix ale mě skoro také... :D jen bych občas s někým někde plkala.. ale zas mi ta skupina musí být blízká :mrgreen:
Ibu
Klevetnice
Klevetnice

3996 příspěvků
21. září 2006
Písek
Příspěvekod Zuza77 » úterý 14. listopad 2017, 22:21
A myslíte, že to někdo může zařídit, aby to tu více žilo? Nebo spíš že vy samy můžete přispět?
Jako asi se tu nebude úplně rodit v přímém přenosu. Někam se posouvame. Ale nemyslím, že by to mělo znamenat konec. Je to jen na nás.

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12906 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Kote » středa 15. listopad 2017, 12:02
I kdyz jsem vic pozorovatel nez pisatel, tak uz sem chodim nakouknout kazdy den leta a neumim si predstavit, ze by BC nebylo. Ale i ja pozoruju, ze posledni dobou to trochu upada a nemyslim, ze je to jen tim, ze je v posledni dobe BC trochu "rozsypane" a nektere veci nefunguji uplne dobre. Takove uvadajici uz to bylo i predtim. Spis to povazuju za prirozeny vyvoj, protoze ty, ktere jsou tu od pocatku, jsou uz nekde jinde ve svem zivote, driv tu bylo vic zen na materske, tak mely vic casu a mozna vetsi potrebu s nekym mluvit a resit ruzne problemy, protoze nekdy materska prinasi urcitou izolaci, ale vetsina z nich je ted uz v praci a nema uz tolik casu sem chodit nebo v kolektivu proste k vypovidani vyuzivaji zive zdroje nez virtualni ( coz teda na druhou stranu je snad i dobre :) ). Vsimam si, ze se zaklada min diskuzi, ze na kazdou diskuzi reaguje mene lidi atd. A i uzavrene diskuze podle me nijak nejedou, jak si nektere predstavuji. Jsem pouze v jedne, dalo by se rict docela vyzivne, kde by bylo mnoho temat k diskuzi, ale fungovala asi 5 dni a ted je tam ticho po pesine a i kdyz nekdo vyjimecne neco napise, tak stejne se ostatni nechytnou nebo nereaguji, tak pak uz tam teda prestanou psat vsichni, protoze diskutovat sam se sebou je trochu divny ...a tak je to s vetsinou diskuzi. Co s tim, nevim :(

Ibu, zdravim Pisek :)
Kote
Žvatlalka
Žvatlalka

175 příspěvků
20. leden 2011