ADV TOP
ADV LEFT

Bulimie

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pondělí 20. listopad 2017, 15:35
Nejspíš mám problém a poslední dva měsíce se to hodně vystupňovalo. Už nedokážu poznat normální porci jídla. Vyčítám si všechno co strčím do pusy a kombinuju to s přežíráním, nebo já to vnímám jako přežírání. Tak či tak nakonec skočím s prstama v krku.

Potřebovala bych se na někoho obrátit, ale nevím kam. Dobří psychologové mají objednávací lhůtu půl roku, to mi přijde hodně dlouho. Může tohle řešit nějaký alternativa? Psychoterapie? V ideálním případě Jižní Čechy.

Přemýšlela jsem, že se s tím poperu sama, ale nějak mi to nejde.

Díky
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Ibu » pondělí 20. listopad 2017, 16:38
Inko alternativu bych nedoporučovala.. mám dobrou psycholožku v Písku (osobni zkušenost) Pokud chceš tuto lokalitu nápis mi. Bere do cca 14 dnů.
Ibu
Klevetnice
Klevetnice

3996 příspěvků
21. září 2006
Písek
Příspěvekod Inkognito » pondělí 20. listopad 2017, 16:46
Přidám se s dotazem - neměl by někdo typ na dobrého psychologa/psychiatra, který se zabývá poruchami příjmu potravy ve Středních Čechách? Mladá Boleslav a okolí...
Díky.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Flyingfrog » pondělí 20. listopad 2017, 17:23
Sdružení anabell? Třeba by poradily konkrétního psychiatra/psychologa, co má zkušenost s ppp.
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3279 příspěvků
16. září 2008