ADV TOP
ADV LEFT

Hysterektomie ve 40 letech....nějak nevím jak to pobrat....

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » sobota 25. listopad 2017, 20:57
Zrovna u zmiňovaného dr Máry byla kolegyně s myomy a byla to katastrofa, málem vykrvácela a na hysterektomii stejně nakonec došlo. Chápu, že každý případ je specifický, ale jen abychom zůstali na zemi a nedělali z něj boha.
Inko kvůli kolegyni
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Le_chat_noir » neděle 26. listopad 2017, 00:25
Ahoj, Mara je skvělej. Díky němu mame třetího. Šel do presiti špatně srostlé jizvy po druhé sekci. Vše vysvětlí, pobaví se s tebou, opravdový profesional. Moc příjemný doktor.
Le_chat_noir
Howgh
Howgh

8280 příspěvků
13. únor 2008
Divnozem
Příspěvekod E_vasek » pondělí 27. listopad 2017, 10:01
Já se určitě nebudu upínat jen k jednomu lékaři, jednat můj gynekolog je skvělý a vím, že by mě nenechal řezat jen tak pro nic za nic, takže už jeho názor je pro mě důležitý, potom jdu ještě k primáři tady v Brně, který je co se týká myomů špička a zkusím i pana doktora Máru. Potom si to všechno v hlavě poskládám a vyplivnu si výsledek :-) Takže tak, uvidím co mi všichni řeknou a z toho si poskládám snesitelné řešení pro sebe :-)
Každopádně děkuji za vaše názory, jsou pro mě důležité!!!
Díky, díky, díky!

Evásek
E_vasek
Žvatlalka
Žvatlalka

157 příspěvků
27. září 2006
přímo mezi vinicemi :o)))
Příspěvekod Inkognito » pondělí 27. listopad 2017, 21:10
Ahojky,
tuto operaci jsem prodělala v 34 letech. Bohužel jsem neměla žádné dítě. Operaci mi navrhli kvůli myomům a endometrióze....a Ikdyž to pro mne znamenalo konec cesty za těhotenstvím, bylo to pro mne vysvobození. Poslední roky jsem nežila, ale jen přežívala.
Trpěla jsem na bolestivou menstruaci (bolesti na které už nezabíraly žádné léky). Bolest pak byla už i mimo ms. Skoro furt. Takže mě po operaci začal nový život. Teď jsou to 3 roky a je mi fajn.
Kupodivu jsem si to v hlavě srovnala celkem rychle. Nebudu lhát, že jsem to neobrečela. Ale sama jsem věděla, že jiná cesta není.
Operace u mne musela proběhnout klasicky - ne laparoskopicky- a tak rekonvalescence byla o trochu delší. Poctivě jsem dodržovala režim asi 2 měsíce a pak jsem zvolna nabíhala zpět do normálu.
Co se týká Mudr Máry setkala jsem se s ním také (ale nebyl to můj hlavní operatér) a nedám na něj dopustit.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod E_vasek » pondělí 26. březen 2018, 11:44
ahoj holky,

mám to za sebou!!!! Jupí jou :-)
Dělohu i s myomem mi vzali minulý týden ve středu U Apolináře, operaci vedl doktor Mára, a musím teda říct, že jsem byla nadšená....Z přístupu doktorů, sester, prostě vše bylo SUPER! Pokud se to tedy tak dá říct. Dělohu mi vzali laparoskopicky, takže mám jen čtyři vpichy a dnes už ani nic necítím, jen táhnoucí břicho :-))))
U nás v Brně mi dali konečný verdikt, že říznutí břicha, že myom je moc veliký a vaječníky si rozmyslí při operaci....
Takže volba byla jasná....
Jsem nadšená, že je to za mnou, ještě čekám na hystologii, ale Mára mě uklidňoval, že myom byl krásně ohraničený a že nečeká špatné zprávy. Byl fakt skvělej :-)))))
Takže to je moje čerstvá, aktuální zkušenost.
A moc děkuji za vaše názory a rady a hlavně odkaz na něj...protože jinak bych čekala do května na řezání břicha tady v Brně, kde se ke mě nechovali moc hezky a vlastně mi ani nechtěli nic říct....

Takže tolik ode mne, jdu odpočívat :-)))))))

Evásek :-)))))) :hura: :hura: :hura:
E_vasek
Žvatlalka
Žvatlalka

157 příspěvků
27. září 2006
přímo mezi vinicemi :o)))