ADV TOP
ADV LEFT

KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Serafin61 » čtvrtek 14. prosinec 2017, 20:02
Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenosti s touto technikou. Mám rozhašené v těle tak nějak všechno, od každého trochu, a moje kamarádka mi doporučila kraniosakrální terapii.

Jak to probíhá? Na co vám to pomohlo? Je hodně důležitá osoba terapeuta, nebo je to mechanická záležitost jako masáž?

Díky.
Serafin61
Pískle

23 příspěvků
29. prosinec 2010
Příspěvekod Zuza77 » čtvrtek 14. prosinec 2017, 20:24
Vlastně pořád Nevím, jak to vlastně funguje. Ale funguje. Více třeba v sz, jestli bude zájem.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12906 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Karkulka » čtvrtek 14. prosinec 2017, 20:52
Já bych taky měla zájem o bližší info. Už víc než rok mám větší či menší bolesti zad a ramene bez zjevné příčiny. Absolvovala jsem x vyšetřeních, x rehabilitací, pravidelně cvičím a stejně jsou poměrně často dny, kdy bych se nejraději zahrabala pod zem. Kraniosakrální terapie mi byla doporučena, ale popravdě v podstatě nevím, co čekat...
Karkulka
Kecka
Kecka

1983 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Serafin61 » středa 20. prosinec 2017, 11:15
Mám za sebou první ošetření a připadám si, jako bych se zbavila 20kilového závaží.

Trochu si dovolím tvrdit, že na osobě terapeuta záleží. Vypadá to, že já zrovna měla štěstí na tu "správnou" paní.
Serafin61
Pískle

23 příspěvků
29. prosinec 2010